O Firmie Biolymer
Biolymer Linia produkcyjna
Firma Biolymer

Historia firmy.

W 2016 roku firma podpisała umowę z NCBiR na prowadzenie działań badawczo-rozwojowych w zakresie produkcji innowacyjnej mieszanki na bazie biopolimeru PHB. Efektem projektu jest produkcja granulatu do wtrysku oraz do wytłaczania filamentu do druku 3D.

W 2019 roku podpisaliśmy kolejną umowę, tym razem z PARP na doposażenie oraz stworzenie projektu wzorniczego nowej linii eko-naczyń jednorazowego użytku zgodnego z wprowadzoną w 2019 r. Dyrektywą Unijną tzw. „Single Use Plastic”.

Firma głównie zajmuje się produkcją compoundów na bazie naturalnych biopolimerów oraz innowacyjnymi technologiami produkcji granulatów biodegradowalnych na bazie poliolefin.

Misja

Mniej plastiku.

Naszą misją jest tworzenie innowacyjnych, naturalnych mieszanek w celu zmniejszenia globalnego problemu nadprodukcji odpadów z tworzyw sztucznych.

Wizja

Wizja.

Możliwość realnego i pozytywnego wpływu na naszą planetę poprzez produkcję innowacyjnych tworzyw, które nie degradują środowiska naturalnego, jak i również promocja proekologicznych ruchów w gospodarce o obiegu zamkniętym.

Współpracujemy z Instytutami Naukowymi oraz Firmami międzynarodowymi:

Nasz zespół.

Nasz zespół to eksperci z branży tworzyw sztucznych, chemii organicznej, technolodzy z doświadczeniem, potencjałem oraz niezmierzoną kreatywnością, specjaliści w zakresie zarządzania projektami, z szerokim doświadczeniem pracy w międzynarodowym środowisku.

Niemniej jednak połączyła nas wizja realnego wpływu na środowisko naturalne oraz pracy z misją w celu zmniejszenia globalnego problemu nadprodukcji odpadów z tworzyw sztucznych.

Paweł Soja

CEO

Justyna Soja

Operations Manager

Marian Soja

R&D Director

Marta

Marta Bratkowska

Project Manager

Izabela Sławęta

Administration Officer

Marta Kotwis

GTM Consultant

Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij do nas maila ze swojim CV na adres praca@biolymer.com. W Tytule wpisz stanowisko na jakie chcesz rekrutować.